Archiwa: Drużyna Mistrzów

This is where you can add new Team.

 • halina-ostapkiewicz

  Halina Ostapkiewicz

  Gospodyni ośrodka. Ukończyła Program Rozwoju Osobistego oraz przygotowanie podstawowe do pracy z osobami uzależnionymi. Jest założycielką grupy AA w Sokółce, gdzie od wielu lat wspiera osoby uzależnione. W wolnym czasie lubi rozwiązywać krzyżówki, czytać oraz spacerować. Jej największą pasją jest gotowanie.

  Czytaj
 • angelika-rygasiewicz

  Angelika Rygasiewicz

  Specjalistka psychoterapii uzależnień w procesie certyfikacji, w Szkole Specjalistów Psychoterapii i Instruktorów Terapii Uzależnień CARE Brok. Ukończyła studia magisterskie – psychologię kliniczną w Niepaństwowej Wyższej Szkole Pedagogicznej w Białymstoku oraz kognitywistkę i komunikację na Uniwersytecie w Białymstoku. W trakcie studiów podyplomowych na SWPS, kierunek – seksuologia kliniczna. Stale podnosi swoje

  Czytaj
 • tomasz-dziekonski

  Tomasz Dziekoński

  Specjalista psychoterapii uzależnień w trakcie certyfikacji. Uczestnik Studium Terapii Uzależnień Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie w programie szkoleniowym. Jego zainteresowaniami są duchowość, ascetyka, turystyka kontemplacyjna, fotografia oraz żeglarstwo. Wolny czas poświęca na pracę w ogrodzie, dobry film oraz muzykę.

  Czytaj
 • anna-szauer

  Anna Szauer

  Ukończyła I i II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz szkolenia z zakresu Dialogu Motywującego i uzależnień behawioralnych. Studia Magisterskie na KUL-u w zakresie pedagogiki. Jest w trakcie studiów psychologicznych na SWPS. Pracowała w Ośrodku Leczenia Uzależnień w Chęcinach, w Oddziale Dziennym dla Osób Uzależnionych w Kielcach, w Ośrodku Leczenia

  Czytaj
 • wojciech-szydlowski

  Wojciech Szydłowski

  Lekarz psychiatra. Od wielu lat zajmuje się pomocą osobom uzależnionym od substancji psychoaktywnych pracując w Niepublicznym Specjalistycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej „Zdrowie” w Sokółce.

  Czytaj