Archiwa: Drużyna Mistrzów

This is where you can add new Team.

 • leszek-sagadyn

  Leszek Sagadyn

  Nasz superwizor. Psycholog kliniczny. Certyfikowany psychoterapeuta PTP. Pracuję obecnie we własnym Ośrodku-gabinecie. Zajmuję się psychoterapią dorosłych i młodzieży, pracuję z pacjentami z zaburzeniami emocjonalnymi, zaburzeniami osobowości oraz z osobami uzależnionymi substancjonalnie i behawioralnie. Jestem psychologiem klinicznym , posiadam certyfikaty superwizora Psychoterapii i Treningu grupowego Polskiego.Tow. Psychologicznego oraz Psychoterapii Uzależnień .

  Czytaj
 • anna-gryszko

  Anna Gryszko

  Terapeuta Uzależnień w procesie certyfikacji. Ukończyła Studium Pomocy Psychologicznej oraz Studium Terapii Uzależnień w Centrum Aktywnego Rozwoju i Edukacji Brok, szkolenie z zakresu Dialogu Motywującego, uzależnień behawioralnych i kompetencji miękkich. Uczestniczyła w Ogólnopolskich Konferencjach Zaburzeń Osobowości poświęconych tejże tematyce oraz konferencji szkoleniowej doskonalącej  umiejętności  psychoterapeutyczne terapeutów  udzielających świadczeń  zdrowotnych  osobom  z 

  Czytaj
 • halina-ostapkiewicz

  Halina Ostapkiewicz

  Gospodyni ośrodka. Ukończyła Program Rozwoju Osobistego oraz przygotowanie podstawowe do pracy z osobami uzależnionymi. Jest założycielką grupy AA w Sokółce, gdzie od wielu lat wspiera osoby uzależnione. W wolnym czasie lubi rozwiązywać krzyżówki, czytać oraz spacerować. Jej największą pasją jest gotowanie.

  Czytaj
 • anna-szauer

  Anna Szauer

  Certyfikowany Terapeuta Uzależnień. Ukończyła I i II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz szkolenia z zakresu Dialogu Motywującego i uzależnień behawioralnych. Studia Magisterskie na KUL-u w zakresie pedagogiki. Jest w trakcie studiów psychologicznych na SWPS. Pracowała w Ośrodku Leczenia Uzależnień w Chęcinach, w Oddziale Dziennym dla Osób Uzależnionych w Kielcach,

  Czytaj
 • wojciech-szydlowski

  Wojciech Szydłowski

  Lekarz psychiatra. Od wielu lat zajmuje się pomocą osobom uzależnionym od substancji psychoaktywnych pracując w Niepublicznym Specjalistycznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej „Zdrowie” w Sokółce.

  Czytaj