Białystok – Leczenie Uzależnień

Ośrodek terapii uzależnień
białystok / Sokółka

Ośrodek terapii uzależnień jest placówką zajmującą się profesjonalną pomocą osobom zmagającym się z problemem uzależnienia. Znajdując się na naszej stronie prawdopodobnie Ty lub ktoś z Twoich najbliższych potrzebuje pomocy. Nadzieja, która towarzyszy oczekiwaniu na poprawę sytuacji, w jakiej się znajdujesz, okaże się płonna, gdy nie idzie za tym żadne działanie – terapia. Jeżeli czujesz, że uzależnienie zabrało Ci wolność zgłoś się do nas aby rozpocząć nowe trzeźwe życie. Odznaczamy się wysokim standardem naszych usług. Wychodzenie z nałogu jest trudne w momencie gdy nie ma wokół osób sprzyjających zdrowieniu. Oferujemy terapię w komfortowych, kameralnych warunkach znacznie odbiegających od szpitalnej rzeczywistości. W naszym ośrodku przebywa nie więcej niż 10 pacjentów, co sprzyja poczuciu bezpieczeństwa i intymności. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów oferujemy również dowóz klienta do naszego Ośrodka.

Terapia uzależnień Białystok

W Ośrodku leczenia uzależnień proponujemy terapię, która jest przyjazna i skuteczna, wszystko zależy od decyzji pacjenta i konsekwencji w realizacji programu. Osoba u której rozwija się uzależnienie nie jest w stanie sama poradzić sobie z nałogiem. Wynika to bowiem z istoty pojawiającego się problemu i specyfiki objawów choroby. Uzależnienie nie jest słabością charakteru, chwilowym radzeniem sobie z problemami czy też incydentalnym wybrykiem do czego starają się przekonać otoczenie sami uzależnieni. Alkoholizm jest poważną postępującą chorobą, która stopniowo upośledza zdolności kontrolowania używania alkoholu oraz zmienia sposób widzenia świata i siebie przez chorego. Nieleczona prowadzi do pogorszenia funkcjonowania we wszystkich obszarach życia i ciężkich powikłań somatycznych. Jednym z jej następstw jest zmiana sposobu widzenia świata - osoba uzależniona przed leczeniem nie dostrzega wszystkich konsekwencji swojego picia, jednocześnie stara się zatuszować jego skutki uciekając się nierzadko do kłamstw lub obietnic składanych w dobrej wierze, których jednak nie jest w stanie dotrzymać.

Leczenie alkoholizmu

Leczenie alkoholizmu to trudny proces, który wymaga opieki specjalistów. Chcąc przybliżyć Państwu temat uzaleznień, zapraszamy do zpaoznania się z naszym artykułem na ten temat.
  • Ośrodek leczenia alkoholizmu.
  • Leczenie uzależnień od alkoholu.
  • Odwyk alkoholowy.
  • Detoks alkoholowy.
Leczenie alkoholizmu - więcej...

Leczenie narkomanii

Leczenie narkomanii to złożony proces, na który składa się wiele czynników. Więcej dowiesz się na stronie informacyjnej, zawierającej zagadnienia na następujące tematy:
  • Ośrodek leczenia narkomanii.
  • Leczenie uzależnień od narkotyków.
  • Odwyk narkotykowy.
  • Detoks narkotykowy.
Leczenie narkomanii - więcej...