Łomża – Leczenie Uzależnień

Ośrodek terapii uzależnień
Łomża

W naszym Ośrodku Terapii Uzależnień „Przystań” staramy się pomóc osobom uzależnionym od środków psychoaktywnych takich jak alkohol i narkotyki. Uczymy ich nie tylko tego, czym jest choroba, ale także jak radzić sobie w życiu. Najważniejszym celem ośrodka jest pomoc drugiemu człowiekowi. Naszym zadaniem jest dbanie o najwyższy standard naszych usług stawiając równocześnie dobro pacjenta na pierwszym miejscu. Wychodzenie z uzależnienia jest trudniejsze, gdy nie ma wokół ludzi okazujących wsparcie oraz motywujących do działania dlatego właśnie stworzyliśmy to miejsce. Jeżeli czujesz, że uzależnienie odbiera Ci wolność, to już dziś możesz to zmienić wybierając terapię w naszym ośrodku. PRZYSTAŃ na chwilę by poznać nas bliżej.

Ośrodek Terapii Uzależnień „Przystań” w razie konieczności oferuje dowóz pacjenta z Łomży do naszej placówki.

Terapia uzależnień Łomża

Stworzyliśmy przyjazne miejsce z życzliwym zespołem profesjonalistów, którzy gwarantują kompleksowe wsparcie w walce z nałogiem. Przyjmujemy zgłoszenia telefoniczne. Wymagamy jedynie chęci poddania się terapii. Możesz spróbować poddać się terapii i konsekwentnie pracować nad swoją kondycją fizyczną, psychiczną i duchową. Ośrodek leczenia uzależnień stwarza doskonałe warunki, aby to rozpocząć. Leczenie uzależnienia od alkoholu czy narkotyków można zacząć w każdym momencie i na każdym etapie rozwoju choroby. Na leczenie uzależnień nigdy nie jest zbyt późno. Uzależniony człowiek zdany tylko na siebie nie może sobie pomóc. Każde uzależnienie ogranicza i nie pozwala w pełni korzystać ze swoich umiejętności i nadarzających się możliwości. Dzięki uczestnictwu w psychoterapii i przyjęciu nowego punktu widzenia, osoby uzależnione zaczynają odnosić sukcesy w pracy, ich rodziny stają się bardziej szczęśliwe, a przyjaciele i bliscy bardziej przychylni. Miejsce strachu i lęków zajmują spokój ducha, radość i stabilizacja.

Leczenie alkoholizmu

Alkoholizm to ból, smutek i dramat wielu osób. Aby więcej dowiedzieć się na ten temat, przeczytaj nasz nowy artykuł.
  • Ośrodek leczenia alkoholizmu.
  • Leczenie uzależnień od alkoholu.
  • Odwyk alkoholowy.
  • Detoks alkoholowy.
Leczenie alkoholizmu - więcej...

Leczenie narkomanii

Leczenie narkomanii jest trudne i długofalowe. Poniższy tekst na pewno jeszcze bardziej zobrazuje i przybliży to zjawisko.
  • Ośrodek leczenia narkomanii.
  • Leczenie uzależnień od narkotyków.
  • Odwyk narkotykowy.
  • Detoks narkotykowy.
Leczenie narkomanii - więcej...