Ostrów Mazowiecka – Leczenie Uzależnień

Ośrodek terapii uzależnień
Ostrów Mazowiecka

Ośrodek terapii uzależnień „Przystań” zaprasza wszystkich potrzebujących i zmagających się często bezskutecznie i nieraz samotnie ze swoimi nałogami. Zalecane u nas terapie uzależnień są prowadzone na bardzo wysokim poziomie przez najlepszych certyfikowanych specjalistów. Pomagamy osobom uzależnionym zarówno od alkoholu, jak i od narkotyków. Nasz ośrodek terapii uzależnień opuściło już wielu pacjentów pochodzących z Ostrowi Mazowieckiej. Jesteśmy w stanie zapewnić transport z miejsca zamieszkania do naszej placówki wszystkim osobom pragnącym podjąć u nas terapię i leczenie. Ośrodek „Przystań” posiada rekomendacje Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Terapia uzależnień Ostrów Mazowiecka

Ośrodek leczenia uzależnień oferuje swoim podopiecznym bardzo dobre warunki lokalowe. Wszyscy pacjenci posiadają do swojej dyspozycji bardzo wygodnie i komfortowo wyposażone pokoje. W całej placówce może jednocześnie przebywać maksymalnie 10 osób, co daje poczucie intymności i bezpieczeństwa. Ośrodek leczenia uzależnień zapewnia bardzo małe grupy terapeutyczne, dzięki czemu każdy terapeuta ma możliwość lepszego poznania swojego podopiecznego, a co się z tym wiąże, jeszcze głębszego wniknięcia w przyczyny nałogu, co umożliwi trafną diagnozę oraz skuteczniejszą i szybszą pomoc. Ośrodek „Przystań” wraz ze swoim najbliższym otoczeniem sprzyja wyciszeniu się i całemu procesowi zdrowienia pacjentów tu przebywających.

Leczenie alkoholizmu

Leczenie alkoholizmu to jedno z większych wyzwań współczesnej medycyny. Polecamy do przeczytania nasz nowy tekst na temat tego trudnego uzależnienia.
  • Ośrodek leczenia alkoholizmu.
  • Leczenie uzależnień od alkoholu.
  • Odwyk alkoholowy.
  • Detoks alkoholowy.
Leczenie alkoholizmu - więcej...

Leczenie narkomanii

Leczenie narkomanii to już nie są kraty w oknach i drzwi bez klamek. O tym, jak to współcześnie wygląda dowiesz się szczegółowo zapoznając się z naszą ofertą.
  • Ośrodek leczenia narkomanii.
  • Leczenie uzależnień od narkotyków.
  • Odwyk narkotykowy.
  • Detoks narkotykowy.
Leczenie narkomanii - więcej...