Leczenie Narkomanii

Ośrodek leczenia narkomanii
Łomża

Ośrodek leczenia narkomanii dla osób z Łomży i jej najbliższych okolic zaprasza do kontaktu. Oferujemy wolne miejsca na profesjonalnie przeprowadzone leczenie i w konsekwencji wyjście z problemu narkotykowego. Mamy możliwość bezpłatnego dowozu osób do naszego ośrodka. Leczenie narkomanii nie musi się kojarzyć z kratami w oknach i drzwiami bez klamek. W naszej placówce pacjenci czują się wyjątkowo bezpiecznie i komfortowo. Mają do swojej dyspozycji przytulne i ładnie urządzone pokoje.

Leczenie uzaleznień od narkotyków Łomża

Leczeniem uzależnień od narkotyków zajmujemy się w naszym ośrodku „Przystań” już od wielu lat. Posiadamy w tym zakresie bardzo bogate i cenne doświadczenie. Zatrudnieni u nas najlepsi specjaliści zawsze ciepło i życzliwie podchodzą do wszystkich pacjentów, wprowadzając przy tym rodzinną i miłą atmosferę. Leczenie uzależnień od narkotyków ma na celu zniwelować konsekwencje ich wcześniejszego zażywania, zminimalizować do możliwie najniższych parametrów poczucie głodu narkotykowego oraz doprowadzić do wyzdrowienia przebywających u nas podopiecznych.

Odwyk narkotykowy

Odwyk narkotykowy, który proponujemy naszym pacjentom z Łomży i jej najbliższych okolic w placówce „Przystań”, zaplanowano na minimum 8 tygodni. Nasi terapeuci uważają ten czas za jak najbardziej wskazany na pogłębioną pracę nad sobą i na powolne wychodzenie z nałogu dzień po dniu. Odwyk narkotykowy wzbogacają zorganizowane dodatkowe zajęcia z zakresu terapii indywidualnej i terapii grupowej, w których obowiązkowo uczestniczą wszyscy pacjenci. Każdy podopieczny ma opracowany indywidualny program pracy, dostosowany indywidualnie do jego potrzeb.

Detoks narkotykowy

Detoks narkotykowy zdecydowanie bardzo pomaga w walce z tym nałogiem. Wypłukując toksyny z krwi pacjenta, przy okazji oczyszcza cały jego organizm z wszelkich trujących substancji w nim zawartych. Detoks narkotykowy wymaga bardzo fachowej i profesjonalnej opieki dobrze wyszkolonego personelu nad swoimi pacjentami. W naszym ośrodku dodatkowo połączony jest on z pogłębioną psychoterapią, jakże niezbędną w wychodzeniu z narkomanii. Obecny na miejscu lekarz sporządza i ustala cały plan opieki i leczenia podopiecznego.

Zobacz nasz ośrodek