Bielsk Podlaski – Leczenie Uzależnień

Ośrodek terapii uzależnień
Bielsk Podlaski

W pracy z osobami uzależnionymi koncentrujemy się głównie na skutecznej walce z nałogiem. Prowadzimy terapię uzależnień z pełnym poszanowaniem pacjentów dbając o ich komfort i bezpieczeństwo. Atmosfera panująca w ośrodku terapii uzależnień oparta jest na akceptacji, zrozumieniu, zaufaniu oraz życzliwości, co pozwala osiągnąć lepsze rezultaty w leczeniu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy klinicznej w placówkach służby zdrowia z osobami uzależnionymi od alkoholu i narkotyków. Dokładamy wszelkich starań by nasza placówka spełniała wymogi wyznaczane przez PARPA, stąd ośrodek jest po stałą superwizją.

Ośrodek Terapii Uzależnień „Przystań” oferuje dowóz pacjenta z Bielska Podlaskiego do placówki.

Terapia uzależnień Bielsk Podlaski

W Ośrodku leczenia uzależnień terapia jest spersonalizowana pod indywidualne potrzeby naszych pacjentów. Szablonowe traktowanie klientów naszym zdaniem zmniejsza skuteczność terapii. Jednym z najważniejszych a zarazem najtrudniejszych kroków jaki musi wykonać pacjent jest zgłoszenie się do placówki. Tutaj nie musisz być pewny podjęcia decyzji o leczeniu. Osoby niezdecydowane, jednakże zaniepokojone swoimi problemami mają możliwość odbycia kilku sesji diagnostyczno – konsultacyjnych ze specjalistą psychoterapii uzależnień, psychologiem oraz psychiatrą. Połączenie tych trzech specjalizacji pozwala stworzyć rzetelną diagnozę.

Leczenie alkoholizmu

Alkoholizm niszczy całe rodziny. Jak sobie poradzić z tym problemem? Nasz tekst przybliży każdemu tą trudną tematykę.
  • Ośrodek leczenia alkoholizmu.
  • Leczenie uzależnień od alkoholu.
  • Odwyk alkoholowy.
  • Detoks alkoholowy.
Leczenie alkoholizmu - więcej...

Leczenie narkomanii

Narkomania wśród młodych ludzi smuci i przeraża. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, aby dogłębnie poznać najważniejsze aspekty tego uzależnienia.
  • Ośrodek leczenia narkomanii.
  • Leczenie uzależnień od narkotyków.
  • Odwyk narkotykowy.
  • Detoks narkotykowy.
Leczenie narkomanii - więcej...