Ostrołęka – Leczenie Uzależnień

Ośrodek terapii uzależnień
Ostrołęka

Ośrodek terapii uzależnień „Przystań” specjalizuje się w leczeniu uzależnień od alkoholu i narkotyków. Nasi pracownicy posiadają rekomendacje Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Współpracujemy z grupami wsparcia skierowanymi do anonimowych alkoholików oraz do anonimowych narkomanów. Jesteśmy objęci stałą superwizją, dzięki czemu jeszcze bardziej jesteśmy w stanie wczuć się w problemy naszych podopiecznych, by dzięki temu zapewnić im fachową pomoc. Nasz ośrodek terapii uzależnień zaprasza i przyjmuje wszystkie zainteresowane osoby z Ostrołęki i jej najbliższych okolic. W razie potrzeby jesteśmy w stanie zaoferować nieodpłatny dowóz pacjenta z jego miejsca zamieszkania bezpośrednio do naszej placówki.

Ośrodek Terapii Uzależnień „Przystań” w razie konieczności oferuje dowóz pacjenta z Ostrołęki do naszej placówki.

Terapia uzależnień Ostrołęka

Ośrodek leczenia uzależnień przyjmuje zgłoszenia od osób uzależnionych i potrzebujących fachowej pomocy w tym zakresie. Można do nas zgłosić się osobiście, telefonicznie lub przy pomocy naszej strony internetowej poprzez wysłanie wiadomości pocztą elektroniczną. Odpowiadamy na wszystkie zgłoszenia. Z każdym chętnym przeprowadzamy rozmowę wstępną, informując na niej o warunkach uczestniczenia w leczeniu. Ośrodek leczenia uzależnień „Przystań” to fachowa pomoc i bogate doświadczenie. Oferujemy naszym pacjentom przytulne i komfortowo wyposażone pokoje. W całej placówce maksymalnie może przebywać 10 podopiecznych, co zapewnia poczucie bezpieczeństwa i intymności. Małe grupy terapeutyczne sprzyjają budowaniu otwartości i wzajemnego zaufania.

Leczenie alkoholizmu

Prawie połowa społeczeństwa zmaga się z plagą alkoholizmu. Jak to wszystko wygląda od kuchni? Przeczytaj o tym na naszej stronie internetowej, a dowiesz się więcej, jak możemy pomóc Tobie w leczeniiu.
  • Ośrodek leczenia alkoholizmu.
  • Leczenie uzależnień od alkoholu.
  • Odwyk alkoholowy.
  • Detoks alkoholowy.
Leczenie alkoholizmu - więcej...

Leczenie narkomanii

Jak wygląda leczenie narkomanii najnowszymi metodami? Aby uzyskać niezbędne informacje na ten temat, zapoznaj się dokładnie z naszą ofertą.
  • Ośrodek leczenia narkomanii.
  • Leczenie uzależnień od narkotyków.
  • Odwyk narkotykowy.
  • Detoks narkotykowy.
Leczenie narkomanii - więcej...