Mońki – Leczenie Uzależnień

Ośrodek terapii uzależnień
Mońki

Ośrodek terapii uzależnień „Przystań” to bardzo spokojne i przyjazne miejsce. Może tego u nas doświadczyć każdy potrzebujący pomocy czy też wsparcia. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby z Moniek i z ich najbliższych okolic, które borykają się, nieraz samotnie, bez wsparcia bliskich im osób, z problemem uzależnienia od alkoholu lub od wszelkiego rodzaju narkotyków.Nasz ośrodek terapii uzależnień spełnia wszelkie wymogi Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Dzięki temu jesteśmy objęci permanentną superwizją, jakże niezbędną w tego typu pracy z drugim człowiekiem. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą i bogatym doświadczeniem. Przebywającym u nas pacjentom gwarantujemy pełną anonimowość i zapewniamy o skutecznej ochronie ich danych osobowych.

Ośrodek Terapii Uzależnień „Przystań” w razie konieczności oferuje dowóz pacjenta z Moniek do naszej placówki.

Terapia uzależnień Mońki

Ośrodek leczenia uzależnień jest wyjątkowym miejscem dla tych, którzy bardzo go potrzebują. Wszystkie pracujące w nim osoby wychodzą naprzeciw swoim pacjentom. Panująca tu życzliwa, ciepła i jakże rodzinna atmosfera zdecydowanie sprzyja naszym podopiecznym. Do ośrodka leczenia uzależnień „Przystań” można zgłosić się osobiście lub telefonicznie. Jeśli dana osoba decyduje się na pobyt u nas, a ma problem z dotarciem do naszej placówki, my wtedy oferujemy i zapewniamy bezpośredni dowóz konkretnego pacjenta z Moniek lub z okolic. Wystarczy podać nam tylko dokładny adres, wtedy przyjedziemy i w godnych warunkach przewieziemy każdego potrzebującego do „Przystani”.

Leczenie alkoholizmu

Czy leczenie alkoholizmu może być skuteczne? Czy jest to choroba w pełni wyleczalna? Nasz artykuł na ten temat przybliży wszystkim ten problem i rozwieje wiele wątpliwości.
  • Ośrodek leczenia alkoholizmu.
  • Leczenie uzależnień od alkoholu.
  • Odwyk alkoholowy.
  • Detoks alkoholowy.
Leczenie alkoholizmu - więcej...

Leczenie narkomanii

Tyle już wiemy o współczesnej narkomanii. Ale czy na pewno wszystko? Przeczytaj nasz najnowszy tekst i sam odpowiedz sobie na to pytanie - jak możemy Tobie pomóc?
  • Ośrodek leczenia narkomanii.
  • Leczenie uzależnień od narkotyków.
  • Odwyk narkotykowy.
  • Detoks narkotykowy.
Leczenie narkomanii - więcej...