Augustów – Leczenie Uzależnień

Ośrodek terapii uzależnień
Augustów

Ośrodek Terapii Uzależnień „Przystań” położony jest w malowniczej okolicy na terenie Podlasia. Głównym atutem tego miejsca jest sąsiedztwo lasów, w których można spotkać dziko żyjące żubry. Połączenie profesjonalnej opieki terapeutycznej z możliwością wypoczynku w pięknym i spokojnym miejscu daje większe szanse na powrót do zdrowia naszym pacjentom. Oferujemy minimum 30 dniowy kompleksowy program terapii na terenie naszego ośrodka, opiekę psychologiczną, konsultacje lekarskie z możliwością wsparcia farmakologicznego w uzasadnionych przypadkach, pełne wyżywienie i organizację czasu wolnego naszych pacjentów.

Ośrodek Terapii Uzależnień „Przystań” oferuje dowóz pacjenta z Augustowa do naszej placówki.

Terapia uzależnień Augustów

Odwiedzając ośrodek leczenia uzależnień znajdziesz się pod troskliwą i profesjonalna opieką psychologiczną i medyczną, otrzymasz szacunek oraz wsparcie. Oferujemy terapię w komfortowych i kameralnych warunkach odbiegających od szpitalnej rzeczywistości. Jako ośrodek prywatny zapewniamy pełną dyskrecję - pacjent może na czas leczenia wykorzystać urlop - dzięki czemu nie pozostawia informacji o leczeniu w bazie danych NFZ, jeśli jednak zadecyduje inaczej wystawiamy zwolnienie lekarskie na cały okres terapii. Zapewniamy roczną opiekę terapeutyczną w postaci konsultacji po ukończeniu terapii, w sytuacjach kryzysowych możliwy jest przyjazd interwencyjny pacjenta na kilkudniowy pobyt w ramach kosztów terapii podstawowej. Pobyt w Ośrodku umożliwia pacjentom kontakt z grupami wsparcia takimi jak Anonimowi Alkoholicy oraz Anonimowi Narkomani.

Leczenie alkoholizmu

Zmaganie się z chorobą alkoholową nie jest łatwe. Warto wiedzieć, jak pomóc sobie lub bliskiej osobie z tym problemem, dlatego sugerujemy zapoznanie się z naszą ofertą.
  • Ośrodek leczenia alkoholizmu.
  • Leczenie uzależnień od alkoholu.
  • Odwyk alkoholowy.
  • Detoks alkoholowy.
Leczenie alkoholizmu - więcej...

Leczenie narkomanii

Narkomania jest chorobą XXI wieku. Co robić, gdy uważamy, że może już być za późno? Te i inne odpowiedzi na nurtujące pytania znajdziesz w naszej ofercie.
  • Ośrodek leczenia narkomanii.
  • Leczenie uzależnień od narkotyków.
  • Odwyk narkotykowy.
  • Detoks narkotykowy.
Leczenie narkomanii - więcej...