Wysokie Mazowieckie – Leczenie Uzależnień

OŚRODEK TERAPII UZALEŻNIEŃ
Wysokie Mazowieckie

Ośrodek terapii uzależnień „Przystań” jest znaną i renomowaną placówką, w której osoby uzależnione od alkoholu czy też od narkotyków przechodzą terapię i leczenie odwykowe. Przyjmujemy tu osoby tylko pełnoletnie. W razie zaistnienia takiej potrzeby, mamy możliwość zaoferowania dowozu pacjenta z Wysokiego Mazowieckiego oraz z najbliższych okolic bezpośrednio do „Przystani”. Prowadzony przez nas nasz ośrodek terapii uzależnień znajduje się w pięknej i bardzo malowniczej okolicy, położonej na terenie Podlasia. Przyroda i kontakt z naturą niewątpliwie mają duży wpływ na odnalezienie wewnętrznego spokoju i na zdrowienie naszych pacjentów. Wszystkim podopiecznym zapewniamy pełne wyżywienie oraz liczne ciekawe propozycje organizacji czasu wolnego.

Ośrodek Terapii Uzależnień „Przystań” w razie konieczności oferuje dowóz pacjenta z Wysokiego Mazowiecka do naszej placówki.

Terapia uzależnień Wysokie Mazowieckie

Ośrodek leczenia uzależnień zapewnia wszystkim swoim pacjentom bardzo troskliwą i staranną, profesjonalną opiekę, zarówno psychologiczną, jak również i medyczną w bardzo szerokim zakresie. Nasi podopieczni otrzymują wszelkie możliwe wsparcie na najwyższym poziomie oraz obdarzani są szacunkiem i zaufaniem. Oferowana przez nas terapia odbywa się w bardzo kameralnych i komfortowych warunkach. Ośrodek leczenia uzależnień w razie potrzeby wystawia zwolnienia lekarskie za cały okres przechodzenia u nas terapii i leczenia. Po ukończeniu pobytu w naszej placówce zapewniamy roczną opiekę terapeutyczną w postaci konsultacji, natomiast w zaistniałych sytuacjach kryzysowych możliwy jest interwencyjny przyjazd pacjenta na kilkudniowy pobyt w ośrodku w ramach kosztów terapii podstawowej.

Leczenie alkoholizmu

Leczenie alkoholizmu może być skuteczne i zakończone sukcesem. Więcej o tym przeczytasz w naszej najnowszej publikacji.
  • Ośrodek leczenia alkoholizmu.
  • Leczenie uzależnień od alkoholu.
  • Odwyk alkoholowy.
  • Detoks alkoholowy.
Leczenie alkoholizmu - więcej...

Leczenie narkomanii

Leczenie narkomanii to dobry początek i pierwszy krok do nowego życia. Zachęcamy do zapoznania się z poniższym paragrafem, dotyczącym naszej oferty.
  • Ośrodek leczenia narkomanii.
  • Leczenie uzależnień od narkotyków.
  • Odwyk narkotykowy.
  • Detoks narkotykowy.
Leczenie narkomanii - więcej...