Toruń – Leczenie Uzależnień

Ośrodek terapii uzależnień
Toruń

Alkoholizm i narkomania to obecnie dwa największe zagrożenia dla ludzkiego zdrowia. Ośrodek terapii uzależnień w mieście Toruń pozwala je skutecznie pokonać i umożliwić pacjentom powrót do normalnego życia.

Funkcjonujący w mieście Toruń od wielu lat ośrodek terapii uzależnień to uznana i renomowana placówka oferująca pomoc pacjentom zmagającym się z uzależnieniami, w szczególności specjalizująca się w leczeniu alkoholizmu oraz leczeniu narkomanii. Prowadzony przez nas ośrodek terapii uzależnień to placówka prywatna. Nasz toruński zespół tworzą wykwalifikowani i doświadczeni psychologowie, psychiatrzy i terapeuci. Z usług świadczonych przez nasz ośrodek terapii uzależnień korzystają nie tylko mieszkające na co dzień w mieście Toruń, lecz także mieszkańcy innych miejscowości w województwie kujawsko-pomorskim, a także osoby z wielu odległych miast. Pomagamy osobom w wyjściu z uzależnienia właściwie ich diagnozując oraz zalecając im właściwą terapię. Warto nam zaufać – prowadzona przez nas terapia uzależnień od wielu lat przynosi efekty w postaci poprawy zdrowia i ogólnego samopoczucia u naszych pacjentów.

Ośrodek Terapii Uzależnień „Przystań” oferuje dowóz pacjenta z Torunia do naszej placówki.

Terapia uzależnień Toruń

Prowadzony przez nas ośrodek leczenia uzależnień stara się nieść im pomoc na każdym etapie leczenia ich choroby. Naszym atutem jest wykwalifikowana kadra, w której skład wchodzą doświadczeni lekarze specjaliści – terapeuci, psychologowie i psychiatrzy. Rozpoczęcie terapii przez ośrodek leczenia uzależnień w Toruniu w każdym przypadku jest uzależniony od decyzji pacjenta. Wiele zależy tu od jego rzeczywistej chęci wyleczenia się z nałogu oraz jego konsekwencji i uporu w dążeniu do wyznaczonego celu. Często problemem wśród naszych pacjentów jest to, że przed rozpoczęciem leczenia nie dostrzegają oni sedna problemu – to zaś rzeczywiście świadczy o tym jak bardzo terapia uzależnień jest dla nich niezbędna. Terapia uzależnień, którą proponujemy osobom zmagającym się z uzależnieniami w Toruniu, odbywa się w bardzo dobrych warunkach z zapleczem socjalnym na odpowiednim poziomie. Naszych pacjentów dowozimy do ośrodka leczenia uzależnień są dowożeni naszym transportem – wszystko po to, by dotarcie do naszej placówki i pobyt w niej były dla nich jak najbardziej komfortowe.

Leczenie alkoholizmu

Zmaganie się z chorobą alkoholową nie jest łatwe. Warto wiedzieć, jak pomóc sobie lub bliskiej osobie z tym problemem, dlatego sugerujemy zapoznanie się z naszą ofertą.
  • Ośrodek leczenia alkoholizmu.
  • Leczenie uzależnień od alkoholu.
  • Odwyk alkoholowy.
  • Detoks alkoholowy.
Leczenie alkoholizmu - więcej...

Leczenie narkomanii

Narkomania jest chorobą XXI wieku. Co robić, gdy uważamy, że może już być za późno? Te i inne odpowiedzi na nurtujące pytania znajdziesz w naszej ofercie.
  • Ośrodek leczenia narkomanii.
  • Leczenie uzależnień od narkotyków.
  • Odwyk narkotykowy.
  • Detoks narkotykowy.
Leczenie narkomanii - więcej...