Leczenie Narkomanii Rzeszów

Ośrodek leczenia narkomanii
Rzeszów

Leczenie narkomanii w mieście Rzeszów nie jest już problemem, od kiedy jego mieszkańcy mają w zasięgu ręki specjalistyczny ośrodek leczenia narkomanii. Placówka ta różni się od innych podobnych ośrodków kraju przede wszystkim dążeniem do zapewnienia wszystkim pacjentom odpowiednich warunków do bycia uczestnikiem terapii polegającej na walce z uzależnieniem.

Osoby, które zamierzają jako pacjenci podjąć leczenie narkomanii powinny mieć świadomość, że nawet rzadkie zażywanie narkotyków może prowadzić do uzależnienia. Ośrodek leczenia narkomanii, z którego oferty mogą skorzystać mieszkańcy miasta Rzeszów wychodzi naprzeciw osobom potrzebującym pomocy w tej materii.

Leczenie narkomanii to proces niezwykle złożony i wymagający uwagi od wszystkich biorących w nim udział podmiotów, od pacjenta po zespół medyczny włącznie. Leczenie uzależnień od narkotyków prowadzone we właściwy sposób i konsultowane na każdym etapie ze specjalistami jest w stanie przynieść konkretne efekty. Nasz autorski program terapeutyczny zakłada leczenie narkomanii w oparciu o odwyk narkotykowy i detoks narkotykowy. Poprzednie lata leczenia pacjentów wykazują, że przyjęta przez nas metoda może dać bardzo dobre efekty.

Leczenie uzaleznień od narkotyków Rzeszów

Jeśli chodzi o leczenie uzależnień od narkotyków Rzeszów przez wiele lat nie miał szczęścia do placówki zajmującej się profesjonalnie tym zagadnieniem. Dziś nasz ośrodek leczenia narkomanii daje pacjentom nadzieję na skuteczne i szybkie wyleczenie z tak zgubnego nałogu jakim jest narkomania. To także zasługa naszego nieocenionego zespołu medycznego, w którego skład wchodzą lekarze terapeuci, psychologowie i psychiatrzy. Warto w tym miejscu podkreślić, że są to osoby z wieloletnim doświadczeniem w niezwykle trudnej dziedzinie medycyny jaką jest leczenie narkomanii.

Ośrodek leczenia narkomanii, który prowadzimy, dokłada wszelkich starań by przebywający w nim pacjenci mieli poczucie bezpieczeństwa w trudnej sytuacji w jakiej znaleźli się za sprawą swojego uzależnienia. Wiemy, jak bardzo leczenie uzależnień od narkotyków jest trudne dla naszych pacjentów i staramy się im pomóc w powrocie do normalnego życia.

Odwyk narkotykowy

Terapeutyczne metody leczenia narkomanii uzupełnione o odwyk narkotykowy dają pacjentom realną szansę pacjentom na wyjście z nałogu. Właściwie przeprowadzony odwyk narkotykowy może wpłynąć na samopoczucie pacjenta, a co za tym idzie przyczynić się do jego całkowitej rezygnacji ze stosowania środków narkotykowych i psychotropowych. Nasz ośrodek leczenia narkomanii proponuje pacjentom odwyk narkotykowy który pozwala zmniejszyć niepożądane objawy powstałe po odstawieniu narkotyków i innych substancji psychotropowych. Będący na odwyku pacjent otrzymuje od personelu medycznego dużą ilość płynów bogatych w elektrolity, witaminy i mikroelementy. Lata doświadczeń wskazują, że prowadzony przez nas odwyk narkotykowy ma bardzo duży wpływ na możliwość całkowitego wyleczenia pacjenta.

Detoks narkotykowy

Detoks narkotykowy to element terapii, który od wielu lat przynosi doskonałe efekty wśród naszych pacjentów. Detoks narkotykowy rozpoczyna się już na wstępnym etapie kontaktu pacjenta z naszą placówką. Po badaniach, których celem jest określenie aktualnego stanu zdrowia pacjenta, ustalany jest indywidualny program leczenia, zaś detoks narkotykowy jest jednym z jego elementów. Stanowiący uzupełnienie prowadzonej w ośrodku terapii detoks narkotykowy został opracowany w oparciu o wieloletnią praktykę pracującego w placówce zespołu medycznego. Na detoks narkotykowy decydują się nie tylko osoby mieszkające na co dzień w mieście Rzeszów, lecz także nasi pacjenci pochodzący z innych miejscowości z całej Polski.

Zobacz nasz ośrodek