Rzeszów – Leczenie Uzależnień

Ośrodek terapii uzależnień
Rzeszów

Terapnia to proces trudny i długotrwały. Mamy tego świadomość, dlatego ośrodek terapii uzależnień w mieście Rzeszów stara się zapewnić pacjentom jak najbardziej komfortowe warunki do wyjścia z choroby dając im szansę na normalne życie.

Terapia uzależnień w takim mieście jak Rzeszów może okazać się dużym wyzwaniem dla osób nie obeznanych z ofertą placówek świadczących tego typu usługi. Nasz ośrodek terapii uzależnień dokłada wszelkich starań, by pobyt w nim nie był dla pacjentów przykrą koniecznością. Staramy się, by po nierównej walce z uzależnieniem osoby przebywające w ośrodku leczenia uzależnień wyszli na prostą i podjęli samodzielną decyzję co zamierzają zrobić ze swoim dalszym życiem. Swoją pomocą służą im doświadczeń terapeuci, psychologowie i psychiatrzy, którzy dbają o to, by terapia uzależnień przebiegała prawidłowo i bez zbędnych zakłóceń. Jesteśmy przekonani, że w procesie leczenia uzależnień najwięcej zależy od samego pacjenta i jego woli przetrwania. Nie zmienia to jednak faktu, że dużą rolę odgrywa również dobrze dobrany ośrodek terapii uzależnień z wykwalifikowanym i doświadczonym personelem, któremu pacjent będzie w stanie zaufać i oddać w jego ręce swoje dotychczasowe i przyszłe życie.

Ośrodek Terapii Uzależnień „Przystań” oferuje dowóz pacjenta z Rzeszowa do naszej placówki.

Terapia uzależnień Rzeszów

Prowadzony przez nas ośrodek leczenia uzależnień w większości przypadków świadczy usługi terapeutyczne dla osób pochodzących z miasta Rzeszów, jednak w jego zajęciach biorą również udział pacjenci pochodzący z innych miejscowości z całej Polski. Dzieje się tak, ponieważ prowadzona przez nas na podstawie autorskiego programu leczenia terapia uzależnień przynosi wymierne efekty, czego dowodem są opinie naszych dotychczasowych pacjentów. Wielu z nich mówi wprost, że w przypadku ich leczenia to właśnie ośrodek leczenia uzależnień w Rzeszowie okazał się kluczowy dla ich wyjścia z choroby. Dla osób zainteresowanych usługami świadczonymi przez nasz ośrodek leczenia uzależnień mamy bardzo dobrą informację – pacjentów dowozimy do niego własnym transportem. Wystarczy skontaktować się z naszą placówką, a my zadbamy o resztę – nasi pracownicy przyjadą po pacjenta i zawiozą go bezpośrednio do ośrodka terapii uzależnień, gdzie będzie pozostawał pod troskliwą i profesjonalną opieką naszych lekarzy specjalistów.

Leczenie alkoholizmu

Zmaganie się z chorobą alkoholową nie jest łatwe. Warto wiedzieć, jak pomóc sobie lub bliskiej osobie z tym problemem, dlatego sugerujemy zapoznanie się z naszą ofertą.
  • Ośrodek leczenia alkoholizmu.
  • Leczenie uzależnień od alkoholu.
  • Odwyk alkoholowy.
  • Detoks alkoholowy.
Leczenie alkoholizmu - więcej...

Leczenie narkomanii

Narkomania jest chorobą XXI wieku. Co robić, gdy uważamy, że może już być za późno? Te i inne odpowiedzi na nurtujące pytania znajdziesz w naszej ofercie.
  • Ośrodek leczenia narkomanii.
  • Leczenie uzależnień od narkotyków.
  • Odwyk narkotykowy.
  • Detoks narkotykowy.
Leczenie narkomanii - więcej...