Leczenie Narkomanii Olsztyn

Ośrodek leczenia narkomanii
Olsztyn

Leczenie narkomanii w mieście Olsztyn nie musi być trudnym i odległym procesem leczenia. Prowadzony przez nas ośrodek leczenia narkomanii zapewnia osobom uzależnionym od narkotyków właściwe warunki do tego by rozpocząć terapię i por okiem lekarzy specjalistów zadbać o powrót do normalnego życia.
Uzależnienie od ciągłego zażywania środków narkotycznych, substancji odurzających i euforycznych. Narkomania zazwyczaj rozpoczyna się bardzo niewinnie. Osoby, które zdecydują się na leczenie narkomanii muszą mieć jednak świadomość, że nawet rzadkie czy okazyjne zażywanie narkotyków może prowadzić do uzależnienia.
Leczenie narkomanii jest procesem niezwykle złożonym. Z drugiej strony prowadzone we właściwy sposób leczenie uzależnień od narkotyków może przynieść bardzo dobre efekty. Naszym pacjentom proponujemy nowoczesne metody na leczenie narkomanii z zastosowaniem takich elementów terapii jak odwyk narkotykowy czy detoks narkotykowy. Leczenie uzależnień od narkotyków, które prowadzi nasz ośrodek leczenia narkomanii prowadzimy w oparciu o sprawdzone metody terapeutyczne.

Leczenie uzaleznień od narkotyków Olsztyn

Skuteczne leczenie uzależnień od narkotyków w mieście Olsztyn nie byłoby możliwe bez wsparcia naszego wykwalifikowanego zespołu, w którego skład wchodzą doświadczeni lekarze terapeuci, psychologowie i psychiatrzy. Bez ich zaangażowania w proces leczenia pacjenta nasz ośrodek leczenia narkomanii nie miałby na koncie tylu skutecznych terapii i przywróconych do dobrego zdrowia pacjentów. Niewiele placówek w Polsce jest w stanie prowadzić proces terapii i leczenie uzależnień od narkotyków w sposób, który zapewnia pacjentowi poczucie bezpieczeństwa. Z dumą stwierdzamy, że nasz ośrodek leczenia narkomanii jest jednym z nielicznych, w którym to się z powodzeniem udało. To zasługa naszego personelu, ich rozwiniętej umiejętności empatii oraz pełnego profesjonalizmu w trudny proces jakim jest leczenie uzależnień od narkotyków.

Odwyk narkotykowy

Odwyk narkotykowy to na chwilę obecną jedyna skuteczna droga do całkowitego wyjścia z nałogu narkotykowego. Jesteśmy zdania, że właściwie przeprowadzony odwyk narkotykowy jest w stanie zwiększyć szansę na całkowite wyjście z nałogu nawet o kilkadziesiąt procent. Odwyk narkotykowy, który oferuje prowadzony przez nas ośrodek leczenia narkomanii stanowi właściwe rozwiązanie a zarazem skuteczną metodę umożliwiającą powrót osobom uzależnionym do normalnego życia bez potrzeby sięgania po narkotyki. Odwyk narkotykowy charakteryzuje się tym, ze w czasie jego trwania pacjentowi podaje się dużą ilość płynów bogatych w elektrolity, witaminy i mikroelementy. Ponadto odwyk narkotykowy pozwala zmniejszyć niepożądane objawy powstałe po odstawieniu narkotyków i innych substancji psychotropowych.

Detoks narkotykowy

Detoks narkotykowy, który proponuje osobom uzależnionym prowadzony przez nas w mieście Olsztyn ośrodek leczenia narkomanii od wielu lat przynosi znakomite efekty. Realizowany przez nas w oparciu o autorski program leczenia narkomanii detoks narkotykowy stanowi właściwe uzupełnienie terapii. Realizowany pod ścisłym nadzorem naszego doświadczonego zespołu medycznego detoks narkotykowy rozpoczyna się już na wstępnym etapie kontaktu pacjenta z ośrodkiem. W pierwszej kolejności realizowane są badania w celu określenia czy stan zdrowia pacjenta zagraża bezpośrednio jego życiu. W przypadku gdy lekarz określa, że nie ma takiego zagrożenia, ustalane są indywidualne ustalenia dotyczące leczenia pacjenta, dla którego sugerowanym rozwiązaniem w trakcie terapii jest detoks narkotykowy.

Zobacz nasz ośrodek