Olsztyn – Leczenie Uzależnień

Ośrodek terapii uzależnień
Olsztyn

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług i świadczeń jakie posiada nasz ośrodek terapii uzależnień znajdujący się w mieście Olsztyn.

Terapia uzależnień to złożony i niezwykle trudny do przeprowadzenia proces leczenia wymagający zaangażowania nie tylko od pacjenta, lecz również od zespołu prowadzących go lekarzy, psychologów i terapeutów. Ośrodek leczenia uzależnień w mieście Olsztyn zapewnia wszystkim osobom potrzebującym właściwą opiekę oraz profesjonalne podejście terapeutów. Dokładamy wszelkich starań, aby prowadzona w naszym ośrodku terapia uzależnień przynosiła właściwe efekty i przyczyniła się do jak najszybszego powrotu naszych pacjentów do normalnego życia. Ośrodek leczenia uzależnień, który prowadzimy, ma stać się bezpieczną przystanią dla wszystkich osób, które zamierzają podjąć skuteczną terapię uzależnień. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani lekarze, psychologowie i psychoterapeuci posiadający wieloletnie doświadczenie zawodowe w tak skomplikowanej materii jaką jest terapia uzależnień. Specjalizujemy się w leczeniu alkoholizmu i narkomanii, lecz w naszym ośrodku terapii uzależnień schronienie i pomoc znajdą również osoby doświadczone przez los w inny sposób.

Ośrodek Terapii Uzależnień „Przystań” oferuje dowóz pacjenta z Olsztyna do naszej placówki.

Terapia uzależnień Olsztyn

Zależy nam na tym, by prowadzony przez nas ośrodek leczenia uzależnień zapewniał pacjentom jak najbardziej przyjazną atmosferę, która będzie sprzyjała ich szybkiemu i skutecznemu leczeniu. Nasz ośrodek lecenia uzależnień ma za zadanie pomóc wszystkim osobom, które zmagają się z uzależnieniem. Staramy sięm by panowała w nim atmosfera jak najbardziej zbliżona do domowej, co pozwoli wszystkim pacjentom swobodnie mówić o swoich problemach i rozterkach związanych z terapią uzależnień. Wielu naszych pacjentów z miasta Olsztyn przekonało się, że nasza placówka to na chwilę obecną najlepszy ośrodek leczenia uzależnień w tym mieście. Naszym największym atutem jest wykwalifikowany i doświadczony zespół terapeutów i psychologów posiadających wieloletnie doświadczenie w leczeniu tak trudnego zjawiska jakim jest terapia uzależnień. Wybierając nasz ośrodek leczenia uzależnień mogą być Państwo całkowicie spokojni, niezależnie od tego czy terapia uzależnień ma obejmować Was, kogoś z Waszej rodziny, czy najbliższego przyjaciela.

Leczenie alkoholizmu

Zmaganie się z chorobą alkoholową nie jest łatwe. Warto wiedzieć, jak pomóc sobie lub bliskiej osobie z tym problemem, dlatego sugerujemy zapoznanie się z naszą ofertą.
  • Ośrodek leczenia alkoholizmu.
  • Leczenie uzależnień od alkoholu.
  • Odwyk alkoholowy.
  • Detoks alkoholowy.
Leczenie alkoholizmu - więcej...

Leczenie narkomanii

Narkomania jest chorobą XXI wieku. Co robić, gdy uważamy, że może już być za późno? Te i inne odpowiedzi na nurtujące pytania znajdziesz w naszej ofercie.
  • Ośrodek leczenia narkomanii.
  • Leczenie uzależnień od narkotyków.
  • Odwyk narkotykowy.
  • Detoks narkotykowy.
Leczenie narkomanii - więcej...