Leczenie Narkomanii

Ośrodek leczenia narkomanii
Lublin

Ośrodek leczenia narkomanii „Przystań” to dobre i spokojne miejsce na przejście terapii odwykowej, z dala od własnego codziennego środowiska. Nasza oferta jest skierowana do wszystkich mieszkańców Lublina i jego najbliższych okolic. W razie potrzeby zapewniamy transport do naszego ośrodka. Leczenie narkomanii przeprowadzamy w nowoczesny, sprawdzony i skuteczny sposób, opierając się na najnowszych formach i metodach pracy z uzależnionymi. Posiadamy w tym zakresie wiele certyfikatów i pozytywnych opinii.

Leczenie uzaleznień od narkotyków Lublin

Leczenie uzależnień od narkotyków warto odbyć w wiarygodnej, sprawdzonej i poleconej placówce, aby przejść je profesjonalnie i jak najbardziej skutecznie. Niewątpliwie będzie to długa i trudna droga, ale warta podjęcia tak wielkiego trudu i wysiłku. Leczenie uzależnień od narkotyków, prowadzone w naszym ośrodku, jest równocześnie oparte o pomoc psychologiczną, jak i w razie potrzeby somatyczną. Jednocześnie dbamy o zdrowe ciało, jak i w pełni sprawnie funkcjonującą psychikę naszych podopiecznych.

Odwyk narkotykowy

Odwyk narkotykowy skierowany jest do osób pełnoletnich, pochodzących z Lublina i z jego najbliższych okolic. Można się na niego zgłosić osobiście, telefonicznie lub poprzez pocztę elektroniczną, zamieszczoną na naszej stronie internetowej. Odwyk narkotykowy w naszym ośrodku „Przystań” trwa zazwyczaj minimum 8 tygodni. Uczestnicy odbywają jednocześnie terapię indywidualną i grupową, co daje im możliwość jeszcze intensywniejszej i skuteczniejszej pracy nad sobą, pod kontrolą naszych najlepszych specjalistów.

Detoks narkotykowy

Detoks narkotykowy to pierwszy krok w walce z nałogiem. Warto go postawić, gdyż dzięki niemu rozpocznie się droga prowadząca do zdrowienia. Odbycie takiej formy leczenia, daje większą możliwość na powrót do rzeczywistości w poczuciu bycia silnym i zdrowym. Detoks narkotykowy oczyszcza organizm uzależnionego ze wszelkich toksyn. Pomaga przetrwać silne głody narkotykowe. Plan i przebieg całego leczenia ustala lekarz po przeprowadzeniu wywiadu medycznego z pacjentem.

Zobacz nasz ośrodek