Lublin – Leczenie Uzależnień

Ośrodek terapii uzależnień
Lublin

Ośrodek Terapii Uzależnień jest prywatną placówką zajmującą się leczeniem osób nadużywających alkoholu i narkotyków. W swojej pracy kierujemy się zarówno własnym doświadczeniem jak i doświadczeniem innych specjalistów zajmujących się tą dziedziną. Pracujemy w nurcie integracyjnym, którego fundamentem jest psychoterapia humanistyczna. Istotnym elementem pracy w tym właśnie podejściu jest łączenie wielu technik terapeutycznych, elastyczność w doborze metod działania oraz po prostu bycie z drugim człowiekiem w trudnym momencie jego życia.

Ośrodek Terapii Uzależnień „Przystań” w razie konieczności oferuje dowóz pacjenta z Lublina do naszej placówki.

Terapia uzależnień Lublin

Ośrodek leczenia uzależnień jest miejscem dającym możliwość nie tylko zerwania z nałogiem ale również ustabilizowania życia osobistego, poczucia sprawczości oraz nauki niezbędnych umiejętności potrzebnych do radzenia sobie z problemami na trzeźwo. Oferta skierowana jest również do osób, które pozostają w związkach z osobami uzależnionymi a towarzyszące im poczucie bezsilności, frustracji i brak satysfakcji w związku powoduje wiele cierpienia. Program dla osób współuzależnionch polega na indywidualnej terapii z psychoterapeuta. Istnieje również możliwość krótkotrwałej terapii rodzinnej, polegającej na 10 sesjach mających pomóc odnaleźć się w nowej sytuacji zarówno samej osobie uzależnionej jak również jej najbliższym.

Leczenie alkoholizmu

ABC współczesnego alkoholizmu znajdą Państwo właśnie tutaj. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
  • Ośrodek leczenia alkoholizmu.
  • Leczenie uzależnień od alkoholu.
  • Odwyk alkoholowy.
  • Detoks alkoholowy.
Leczenie alkoholizmu - więcej...

Leczenie narkomanii

O narkomanii prawie wszystko, czyli co powinien wiedzieć każdy z nas o tym uzależnieniu - to ciekawy referat, do którego przeczytania gorąco zapraszamy.
  • Ośrodek leczenia narkomanii.
  • Leczenie uzależnień od narkotyków.
  • Odwyk narkotykowy.
  • Detoks narkotykowy.
Leczenie narkomanii - więcej...